Місяць після Паралімпіади – чемпіонка Людмила Ляшенко готується до нових змагань

Минув місяць після Паралімпіади в Пхьончхані. Українські спортсмени продовжують тримати курс на перемоги й за час, відведений, здавалося б, на спортивні канікули, завойовують нові престижні звання, як стало відомо Вісті Ньюс. Так біатлоністка Людмила Ляшенко отримала Спортивний Оскар у номінації “Сильні духом”. Чим після головного змагання для всіх паралімпійців світу, займається харків’янка, яка подарувала вболівальникам ледь не найбільшу інтригу цієї зими, дізналися наші журналісти.

У харківському лісопарку розквітають квіти, а повз них проноситься лижниця… Навесні засніжені траси спортсменам частково замінює міська велодоріжка.

Людмила Ляшенко, чемпіонка Паралімпіади (3 бронзи і золото):
Физическая работа и немного техническая она похожа с этими роллерами. Точно также отрабатываются спуски, подъемы и все остальное.

Дівчина йшла до медалей Паралімпіади з Сочі. У 2014 році двічі зупинялася на 4-му місці. Тренер Людмили переконаний, для української збірної крок від медалей – це фатальна, але розв’язувана ситуація. Та напружитися треба не тільки спортсменам, а і державі, щоб з’явилися паралімпійські підготовчі школи для дітей. І тоді 22 медалі – це точно буде далеко не межею.


Андрій Нестеренко, головний тренер паралімпійської команди України з лижних перегонів і біатлону:

Команда не добрала большое количество медалей, хотя бы если обратить внимание на то факт, что у нас было 17 четвертых мест 17! Даже если бы половина из этих людей взошла на подиум, то медалей было бы как минимум на 10 больше. То есть проигрыши небольшие – по 2 секунды, по 4. Катастрофически маленькие, но это цена между 3 и 4 местом.

Людмила Ляшенко стала чи не найбільшою українською інтригою Паралімпіади в Південній Кореї. Медальне напруження йшло за спортсменкою буквально до останнього. Біатлон на 6 кілометрів – бронза, біатлон 10 км – бронза, лижні перегони вільним стилем – бронза. Аж поки в останній день змагань – омріяна перша сходинка.
Людмила Ляшенко, чемпіонка Паралімпіади (3 бронзи і золото):

Верила, что будет медаль, но очень сложно было прогнозировать, что это будет именно золото. Как бы это работа не только моя, это эстафетная гонка, в составе 4 человека, которые должны были выложиться на полную.

Тільки днями Людмила здолала ще один спортивний Олімп – її визнали героїнею спортивного року та вручили Спортивний Оскар у номінації “сильні духом”. І це всього за 6 років у спорті, щоправда, щоденних тренувань і перемог над собою
Людмила Ляшенко, чемпіонка Паралімпіади (3 бронзи і золото):

Спорт начался с того, что тренер сборной, точнее резервной сборной, пришел в школу, я училась в техникуме Ананченко. Попробовать себя, постоять на лыжах. Я хотела заниматься профессиональным спортом, но не думала, что это могут быть лыжи, биатлон. Занималась немножко легкой атлетикой.

Чи встигла відпочити, адже зараз у паралімпійців законна відпустка, лижниця тільки посміхається.

Людмила Ляшенко, чемпіонка Паралімпіади (3 бронзи і золото):

Приезжаю на тренировку, когда у меня есть свободное время. В принципе, это каждый день. Бегаю легенько кроссы, катаюсь на роликах. То есть – отдыхаю.

За місяць Людмила з колегами поїде до Львівської області на основну паралімпійську базу країни, у червні пройдуть тренування в Чернігові, липень – збори у Болгарії, серпень – Естонія. Головні конкуренти на медалі для українців так звані країни-лижники – це Росія, Америка, Канада та Японія. Тож такий безупинний ритм заради перемог над ними в майбутньому чемпіонаті світу в лютому.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100