Міняти світ можна і в 11 років! Аліса Пономаренко – супер-дівчинка за швацькою машинкою

Алісі з Балаклії всього 11. Але супер-дівчинку знає вже не тільки її місто, а й навіть інші країни. П’ятикласниця рятує світ, сидячи за швацькою машинкою.

Рік тому в її школі збирали гроші на лікування хлопчику. Аліса не змогла лишитись осторонь.

Аліса Пономаренко, 11-річна майстриня:

Мы собирали деньги мальчику на лечение из нашей школы. Там ярмарка была. Я 84 гривны тогда собрала на леденцахМы с мамой всю ночь сидели их штамповали. Я потом прихожу к маме и говорю, ну, мало.

Тоді мала попросила купити їй замість омріяної мобілки машинку. І, здивувавши всю сім’ю, стала шити іграшки. Армія м’яких зайців, котів і єдинорогів сподобалася всім, і іграшки полетіли в Лондон, Осло, Дубаї.

Аліса Пономаренко, 11-річна майстриня:

Не знаю, можетзайцев 300 сшила.

Усі кошти школярка переправляла на рахунок тому, хто потребував. Разом із мамою в Фейсбук відкрили сторінку «Зайка змінить світ». Тепер через неї допомагають іншим. До кожної іграшки прикладають сертифікат добра і побажання від майстрині.

Юлія Пономаренко, мама:

В нас був випадок, коли вона назвала. Як, Мамін Супермен? Мамін Супермен котика. І така одягнула ого в одяг супермена. А нам бабуся пише, а звідки ви знали, що в нас нема татка, і мама називає його Мамін Супермен?

У домівці Пономаренків давно не лишилося жодного клаптика тканини. Бо тепер Аліса по сотні в день шиє захисні маски. Вдягла військових, продавчинь і лікарів. Шиє дорослим і дітям. Усе роздає безкоштовно.

Аліса Пономаренко, сшила 3000 масок:

3 тысячи я уже сшилаМожетчуть большечуть меньше. Я шила врачам, а вот сейчас буду шить для детских садиков. 2 садика заказало для воспитателей.

На изображении может находиться: в помещении

Заготовки під маски Алісі допомагає робити вся родина: батьки, старший брат і 4-річна сестра. Тканину надсилають волонтери. Коли від навантаження зламалася машинка, обладнання допомогли придбати небайдужі, що почули про невтомну Алісу. Дівчинка мріє стати дизайнеркою, щоб її сестра обов’язково пішла на випускний у її сукні.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.