Мільйон експрес-тестів для виявлення коронавірусу мають надійти в Україну

1 млн тест-систем для виявлення коронавірусу надійде найближчим часом в Україну. Про це в ефірі програми “Свобода слова” на телеканалі ICTV заявив заступник Міністра охорони здоров’я, Головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

За даними ЗМІ, тести мають надійти в Україну вже в суботу. Їх придбання профінансували український підприємець Олександр Ярославський і засновник компанії “Алибаба” Джек Ма. Тести будуть розподілені по лікарнях і в ЗСУ.

Володимир Зеленський, президент України: 

Ми домовилися з Китаєм, вдячні їм, вдячні окремо Джеку Ма – він нам допоміг, профінансувавши 80 мільйонів доларів. І завдяки йому й пану Ярославському – теж хочемо йому подякувати – у суботу ми очікуємо прибуття цих швидких тестів в Україну.

МОЗ повідомляє: 15 областей України мають тести для виявлення коронавірусу. Також на ринок зайшли експрес-тести, які дозволяють робити дослідження біля ліжка хворого. Наразі Міністерство охорони здоров’я готує наказ, згідно з яким усі медичні заклади мають скасувати планові операції та госпіталізації на період загострення ситуації навколо поширення коронавірусу COVID-19.

Віктор Ляшко, заступник Міністра охорони здоров’я:

Це звільняє ліжка у відділеннях інтенсивної терапії та апарати вентиляції штучної вентиляції легень.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.