Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Миколаївщина: Розбійники вибігли з лісу грабувати авто

Зупинилися посеред дороги, коли з лісу напали розбійники. У Миколаївській області пограбували проїжджаючих, як стало відомо Вісті Ньюс. Банда не просто чекала будь-яку машину, а працювала цілеспрямовано. Злодіїв шукали майже 2 місяці, а виявилося, що далеко йти не треба – одна з жертв і була “підсадною уткою”. Про хід розслідування у наступному сюжеті.

Розбійний напад стався в Миколаївській області ще 8-го листопада. Невідомі напали на машину близько 6 ранку. Пасажири зупинили автівку на дорозі поблизу села Новогригорівка, коли раптом з лісу вибігли 3 невідомих у масках.
З погрозою застосування насильства відібрали 10 600 грн, після чого вони зникли в невідомому напрямку. Як пізніше виявилося, серед цих трьох потерпілих був співучасник злочинців. Він був навідник.
Чоловік знав, що з собою в одного з пасажирів будуть гроші на придбання автівки. Наразі двох із нападників вдалося розшукати та затримати, третій переховується. Їхні сліди привели правоохоронців до Одеси. Навідник також вже у поліції.
Коли проводилося затримання в Одесі двох фігурантів, то одночасно в місті Южноукраїнську був затриманий і навідник, організатор вказаного злочину. Затриманими виявилися особи, які раніше вже скоювали раніше аналогічні злочини. Один із них 93 року народження, а другий рецидивіст, він 76 року народження.
Серед злочинців кілька осіб мають попередній кримінальний досвід. Так один із них тільки влітку вийшов з в’язниці. Побачивши поліцію, чоловік спробував втекти. Свої дії пояснив своєрідно: мовляв, спрацював інстинкт.
Цікаво, що в оселі одного з затриманих знайшли зброю. Але чоловік категорично відмовляється від неї.
Для деяких членів банди цей розбійний напад не перший, злочини скоювалися ними в межах Одеської, Херсонської та Миколаївської областей.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023