Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Миколаївщина: чоловік вбив сина рятуючись від нього

На Миколаївщині пенсіонер вбив сина. Конфлікт між чоловіками почався давно – розповів поліції 77-річний пенсіонер, як стало відомо Вісті Ньюс. Перебуваючи у в’язниці, його син вирішив одружитися. Чоловік зізнається – був проти. Не уявляв, як його наркозалежний син може утримувати родину. Після весілля молоде подружжя жило коштом пенсіонера – відбирали пенсію, а коли той відмовлявся віддавати – били.

Так сталося і в роковий вечір – рятуючись від оскаженілого сина, батько схопив сокиру та кілька разів ударив нею по голові. Кілька днів мертвий 35-річний чоловік пролежав на подвір’ї. Адже до поліції старий одразу не пішов. Чекав на пенсію, аби найняти адвоката. Після ж прийшов до райвідділу з щиросердним зізнанням.

Затриманий:

Как начал бить в двери: “Я тебя тогда не зарезал, забери заявление, что ты написал,” – он кричал. Я говорю: “Тебя и так посадят. Ты ж залез в магазин. Тебе два года условно дал Олейников. Тебе два года уже дали условно за проникновение”.
“Так ты же еще написал на меня! Теперь меня из-за тебя посадят.” А я говорю: “Это она написала. Твоя жена родная”. А он меня оглушил, как будто я груша боксерская. Он бил меня. Два часа бьет. Я еще слепнуть начал.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023