Миколаївщина: чоловік вбив сина рятуючись від нього

На Миколаївщині пенсіонер вбив сина. Конфлікт між чоловіками почався давно — розповів поліції 77-річний пенсіонер, як стало відомо Вісті Ньюс. Перебуваючи у в’язниці, його син вирішив одружитися. Чоловік зізнається — був проти. Не уявляв, як його наркозалежний син може утримувати родину. Після весілля молоде подружжя жило коштом пенсіонера — відбирали пенсію, а коли той відмовлявся віддавати — били.

Так сталося і в роковий вечір — рятуючись від оскаженілого сина, батько схопив сокиру та кілька разів ударив нею по голові. Кілька днів мертвий 35-річний чоловік пролежав на подвір’ї. Адже до поліції старий одразу не пішов. Чекав на пенсію, аби найняти адвоката. Після ж прийшов до райвідділу з щиросердним зізнанням.

Затриманий:

Как начал бить в двери: «Я тебя тогда не зарезал, забери заявление, что ты написал,» — он кричал. Я говорю: «Тебя и так посадят. Ты ж залез в магазин. Тебе два года условно дал Олейников. Тебе два года уже дали условно за проникновение».
«Так ты же еще написал на меня! Теперь меня из-за тебя посадят.» А я говорю: «Это она написала. Твоя жена родная». А он меня оглушил, как будто я груша боксерская. Он бил меня. Два часа бьет. Я еще слепнуть начал.

Новини. Харків&Україна visti.news

bigmir)net TOP 100