Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Миколаїв: Серед дня пограбували ювелірний магазин

У Миколаєві пограбували ювелірний магазин. Нападники винесли прикраси, погрожуючи продавцям автоматом. На злочин пішли посеред робочого дня. При спробі не випустити їхню машину з території ринку, почали стріляти. Про зухвалий злочин у Вісті Ньюс.


Це Центральний ринку у Миколаєві. Саме тут один із магазинів пограбували невідомі. Ювелірку “обчистили” близько 2-гої дня понеділка. Четвірка нападників зайшла з закритими обличчями, у чорному однострої й зі зброєю. Продавці не одразу зрозуміли, що відбувається.
Свідок:
Мы сначала думали, что девочки нажали тревожную кнопку, что кого-то может ограбили. Но когда уже сказали матом на нас, и когда начали биться стекла, тогда мы уже поняли, что это ограбление.

Нападники винесли не тільки прикраси, а і записи з камер відеоспостереження. У момент коли злочинці тікали з місця злочину, перехожі побачили неподалік патрульних. Наряд намагався затримати банду, але ті у відповідь відкрили вогонь. Слідчі знайшли 4 гільзи.

Інспектор патрульної поліції:
Когда мы подбежали, буквально через секунд 10-15, он начал закрывать ворота и начал кричать, едет машина. Они в воздух стреляли.

Олег Рудим, начальник Заводського ВП:
Перед тим, як вони скрилися з місця події, на них вийшов наряд патрульної поліції з метою їх затримання, була спроба їх заблокувати, у відповідь на що злочинці відкрили стрільбу з автоматичної зброї.
У Миколаєві оголосили план перехоплення. Не зважаючи на переслідування – чорний BMW переслідували п’ять патрульних екіпажів – на Одеській трасі злочинці відірвалися. У разі їх затримання банді загрожує позбавлення волі на строк від восьми до 15 років з конфіскацією майна.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023