MGZAVREBI – у Харкові виступить найвідоміша група Грузії. Вже 14 серпня

Mgzavrebi з великим сольним концертом у Харкові. 14 серпня харків’яни почують найвідомішу групу з Грузії, яку полюбили і в Україні, адже не закохатися в їхню музику просто неможливо! До слова, гурт – це близькі друзі, які знайомі з дитинства, коли вони співали разом в хорі у мами лідера групи, Гігі Дедаламазішвілі. Їх пісні сучасні, але сягають корінням в вікові традиції, тому вони такі теплі і зрозумілі кожному. А будь-який концерт групи перетворюється в свято, який музиканти так легко і просто створюють тут і зараз, в будь-якому залі.

Співають Mgzavrebi в основному на грузинському, хоча є пісні і російською. Але їх музика вимагає, в першу чергу, сприйняття емоційного, тож знання мови необов язково.

«Из-за пандемии и закрытия границ мы пропустили целый год нашей доброй традиции играть большие летние концерты на открытом воздухе. Опенэйры – это всегда особая атмосфера. Мы невероятно соскучились по таким ярким моментам! В этот раз мы подготовим особую большую летнюю программу (будет немало зажигательных песен), но главное, что мы снова встретимся. Вновь будем мы, будут наши зрители, небо над головой и, надеемся, хорошая погода! Приглашаем вас!» – вокаліст гурту Гігі Дедаламазішвілі.

До слова, в цьому році Mgzavrebi виповнюється 15 років. Річний ювілейний тур присвячено саме цій події!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.