Мегапопулярна та епатажна MARUV! Видовищне шоу, неповторна концепція та смілива хореографія. Вже 27 листопада в Харкові!

Виконавиця справжніх суперхітів, володарка премій M1 Music Awards, YUNA виступить в Харкові вже 27 листопада. Глядачі побачать мега круте шоу, що вразить сміливою хореографією та неповторною концепцією.

MARUV – сценічне ім’я амбітної та талановитої Анни Корсун, що виявила себе як успішна композитор, автор та виконавиця. Остаточний перехід до сольної кар’єри відбувся для артистки у 2018 році, тоді ж вийшов гучний хіт MARUV Drunk Groove. Через 6 місяців кліп на пісню спог набрати більше 50000000 переглядів у мережі. Загалом протягом року відео переглянули майже 100 000 000 користувачів.

2019 року MARUV отримала велику підтримку публіки, ставши переможницею українського відбору на конкурс «Євробачення». І хоча подія була досить скандальною для співачки, це лише посилило її популярність.

Відомі хіти MARUV, як Focus on Me, Drunk Groove, Easy to Love, Mon Amour, Siren Song та інші. Співачка також має кілька спільних треків із зірками сучасної сцени, як, наприклад, «По льоду» із репером Jah Khalib.

Квитки 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.