Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Масштабна пожежа в Дніпрі. У центрі міста палали кіоски

У Дніпрі масштабна пожежа. Палали кіоски у центрі міста, події надали підвищений рівень небезпеки, як стало відомо Вісті Ньюс. У фахівців ДСНС є кілька версій, чому зайнялася місцина. Відомо, що почалося загоряння з кіоску з шаурмою.

Алея кіосків могла вигоріти вщент, рятувальникам вдалося зупинити вогонь на 4 МАФах.
Андрій Кульбач, начальник ГУ ДСНС в Дніпропетровській області:

Уже огнем охвачено 4 киоска, площадь составила около 80 кв м. Данные киоски уже были полностью уничтожены. Был объявлен 4 ранг, то есть повышенный. К месту было отправлено 10 единиц техники.
Експерти говорять, що першим спалахнув кіоск із шаурмою. Далі вогонь перекинувся на магазини іграшок, кондитерський та молочний кіоски, МАФ, де продавали велосипеди. Дим від продуктів горіння був дуже потужний, рятувальникам довелося працювати в апаратах для захисту органів дихання. Що саме дало іскру для потужної пожежі, поки невідомо.

Адрій Кульбач, начальник ГУ ДСНС в Дніпропетровській області:

По причине пока сказать не могу, работают следственные органы, причина будет установлена чуть позже. Лаборатория работает. Ну, скорее всего, короткое замыкание проводки или обогреватель, который здесь был.

Усього вигоріли 100 кв метрів. Вогонь загасили тільки о пів на другу дня. На щастя, ані загиблих, ані постраждалих немає.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023