МАСО “Слобожанський” зіграє під відкритим небом у центрі Харкова (12.09)

Ми хотіли би ближче познайомити харків’ян з оркестром, зіграти для них красиву, «живу» музику, ну і, звичайно, запросити всіх на відкриття сезону. – говорить заступник директора оркестру Олександр Дворніченко – У цей день ми хочемо поділитися класичною музикою з нашими друзям, старими і тими, які почують нас вперше.

Ділитися музикою оркестранти будуть не тільки в описовому, але і в буквальному сенсі. Всім глядачам репетиції подарують запрошення на концерт – відкриття сезону, що дозволяє при купівлі одного квитка отримати в подарунок ще один. Директор оркестру Олена Єрьоміна так пояснила ідею подарунка:

Звичайно ж, ми вважаємо, що музика – найкращий подарунок! Ми даруємо музику нашими глядачами і хочемо, щоб вони, в свою чергу, могли поділитися цим подарунком зі своїми друзями, запросивши їх на наш концерт.

Нагадуємо, що відкрита репетиція МАСО пройде в середу, 12 вересня, на площі Архітекторів, біля станції метро «Архітектора Бекетова» з 16:00 до 17:00. А вже в п’ятницю, 14 вересня, в Будинку Алчевських (ДК поліції) відбудеться відкриття концертного сезону 2018/19 МАСО «Слобожанський», на якому прозвучать симфонічна сюїта «Шехеразада» Римського-Корсакова і «Кармен-сюїта» Бізе-Щедріна. Диригент – Юрій Яковенко. Початок о 19:00.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100