МАСO «Слoбожанський» відкриє кoнцертний сезoн під керівництвoм Юрія Якoвенка (14.09)

У Харкові МАСО «Слобожанський» відкриє концертний сезон під керівництвом диригента проекту «Симфо хіп-хоп».
 У п’ятницю, 14-го вересня в Будинку Алчевських Молодіжний академічний симфонічний оркестр “Слобожанський” відкриє свій новий концертний сезон. Керувати оркестром буде диригент Юрій Яковенко, який працював з колективом під час спільного з групою «Танок на майдані Конґо» проекту «Симфо хіп-хоп». У програмі концерту – музичні історії про яскравих харизматичних жінок.
Напередодні 26-го концертного сезону художній керівник МАСО «Слобожанський» народний артист України Гаррій Абаджян охоче ділиться творчими планами:
У новому сезоні ми продовжимо співпрацю з музикантами світового рівня, виступи яких в минулому сезоні викликали величезний інтерес у харківських любителів музики, серед них Аркадій Шилклопер, Валерій Соколов, Даніїл Австріх та інші, візьмемо участь в міжнародному музичному фестивалі «Музика – наш спільний дім», який щорічно проходить в Харкові, в міжнародному благодійному проекті «Класична феєрія.
Однак не лише зустрічі з відомими музикантами чекають на шанувальників молодіжного колективу:
Наше завдання шукати і відкривати таланти, – каже Гаррій Артушевич. – У цьому концертному сезоні ми допоможемо, перш за все, яскравим харківським виконавцям проявити себе на сцені, відкриємо їх публіці.

Диригувати МАСО «Слобожанський» на відкритті сезону буде харківський диригент Юрій Яковенко – автор аранжувань багатьох концертних програм, як для солістів, так і для симфонічного оркестру. Як диригент Яковенко гастролював в Японії, Франції, Іспанії, Голландії, Бельгії, Португалії.
Юрій співпрацює з МАСО «Слобожанський» ось вже понад десять років, – каже директор оркестру Олена Єрьоміна. – У минулому концертному сезоні він диригував молодіжним колективом в таких успішних і улюблених глядачами проектах як «Симфо хіп-хоп» з популярною групою ТНМК, “Symphonic Tribute to YES” і “Діалоги з оркестром”, на яких МАСО виступав з легендою світового джазу Аркадієм Шилклопером.
За словами Юрія Яковенка відкрити концертний сезон Молодіжного оркестру йому запропонував Гаррій Абаджян:
Відкриття – це завжди почесна і відповідальна місія, адже від цього концерту багато в чому залежить, наскільки успішним буде концертний сезон взагалі. До рівня виконання музичних творів і до програми першого концерту завжди підвищені вимоги, і мені приємно, що довірили це завдання саме мені.
У програмі концерту прозвучать симфонічна сюїта «Шехеразада» Миколи Римського-Корсакова і музика з балету «Кармен-сюїта» Жоржа Бізе в оркестровці Родіона Щедріна. Юрій Яковенко, який підбирав програму заходу, вважає, що ці твори належать до шедеврів світової класичної музики, але в Харкові виконуються не часто. Це прекрасні музичні історії, про яскравих харизматичних жінок, що оспівують любов.
Нагадаємо, що концерт «Відкриття концертного сезону 2018/10 МАСО «Слобожанський» відбудеться 14 вересня, в Будинку Алчевських, о 19:00. А наступний виступ МАСО пройде рівно через тиждень, також в п’ятницю, 21 вересня. Це буде концерт «Шедеври світової оперної та симфонічної класики», в якому прозвучать музика і арії з опер Джакомо Пучіні, П’єтро Масканьї, Шарля Гуно, а також Симфонія №2 Яна Сібеліуса.
МАСО «Слобожанський» в Facebook: https://www.facebook.com/masoSlobozhanskiy/
Адреса: вул. Жон Мироносиць, 13 (БК Поліції).
Звук живий.
Початок – о 19:00.
Придбати квитки на концерт можна в касі МАСО «Слобожанський», тел .: 706-17-16, адреса: вул. Жон Мироносиць, 13 (офіс оркестру).
На сервісі “Інтернет-білет”, за посиланням: https://kharkov.internet-bilet.ua/Otkritie-sezona-MASO-SLOBOZhANSKIY.
На сервісі “Karabas.com”, за посиланням: https://kharkov.karabas.com/otkrytie-koncertnogo-sezona-2018-19-maso-slobozhanskij.
Довідка: Юрій Яковенко – заслужений діяч мистецтв України. Закінчив Харківський національний університет мистецтв ім. І.П. Котляревського за спеціальностями «народні інструменти України» і «оперно-симфонічне диригування». З 2004 р працює диригентом в Харківському національному академічному театрі опери і балету ім. Н.В. Лисенка. За його участю здійснені постановки ряду творів світового оперного і балетного репертуару, таких як «Дон Жуан» і «Весілля Фігаро» В.-А. Моцарта, «Флорія Тоска», «Турандот» і «Богема» Дж. Пуччіні, «Набукко», «Трубадур», «Ріголетто» Дж. Верді, всіх балетів П.Чайковського. Ю. Яковенко – автор аранжувань багатьох концертних програм для солістів і симфонічного оркестру. Він є переможцем міських конкурсів «Молода людина року-2004», «Культура і мистецтво – 2005», лауреат премії «Народне визнання» в номінації «Опера і балет» (2013). У складі творчих колективів ХНАТОБу гастролював в Японії, Франції, Іспанії, Голландії, Бельгії, Португалії.

Залишити відповідь