Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

МАСО “СЛОБОЖАНСЬКИЙ” та Максим Розенфельд представлять програму про Дунаєвського (18.05)

У Харкові, на численні прохання глядачів МАСО «Слобожанський» спільно з Максом Розенфельдом повторюють унікальну віртуальну екскурсію по творчості Ісаака Дунаєвського.

Відомий мистецтвознавець, викладач, архітектор, автор оригінальних екскурсій по Харкову, неповторний і харизматичний Максим РОЗЕНФЕЛЬД і Молодіжний академічний симфонічний оркестр «СЛОБОЖАНСЬКИЙ» знову представлять програму «Дунаєвський. Пісня про веселий вітер»!

Ісаак Дунаєвський – особистість, чию творчість можна сміливо назвати епохою розвитку популярної пісні. «Серце, тобі не хочеться спокою», марш «Веселий вітер», «Шкільний вальс», «Яким ти був, таким ти й залишився»  – ці пісні знала напам’ять вся країна, ці мелодії ми і сьогодні впізнаємо буквально з перших акордів.

А ви знаєте, що Дунаєвський прожив в Харкові 14 років! Саме тут він отримав музичну освіту, саме в Харкові почалося сходження Дунаєвського до вершин музичної слави. У Харкові Дунаєвський вперше закохався і вперше одружився! А ще, в нашому місті він ледь не став юристом ….

Почути продовження і пікантні подробиці цих та багатьох інших захоплюючих історій про видатного харків’янина від самого Максима Розенфельда, а також вкотре насолодитись безсмертними мелодіями великого композитора у віртуозному виконанні МАСО «Слобожанський», можна буде в п’ятницю 18 травня в Будинку Алчевських.

Те, про що не скажуть на телебаченні і не напишуть в газетах, те про що не дізнатись в інтернеті, а також справжня жива музика, написана геніальним майстром – все це в дивовижній і унікальній концертній програмі «Дунаєвський. Пісня про Веселий вітер»!

 

Диригент – Павло БАГІНСЬКИЙ.

Лектор – Максим РОЗЕНФЕЛЬД.

Чекаємо вас 18 травня о затишному залі Будинку Алчевських!

Адреса: вул. Жон Мироносиць, 13 (колишній БК міліції).

ЗВУК ЖИВИЙ!

Квитки продаються тільки в касі МАСО «Слобожанський» за адресою: вул. Жон Мироносиць, 13 (колишній БК міліції, ст. м. Архітектора Бекетова), офіс оркестру. Режим роботи: пн.-пт. з 9:00 до 18:00. Довідки та бронювання квитків за тел. (057) 706-17-16. Вартість квитків 150, 190, 230, 270, 310 грн.

 Дата: 18.05.2018 року, початок – 19:00.

Тривалість: 2 години.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023