Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

МАСО «СЛОБОЖАНСЬКИЙ» представить нову концертну програму (11.05)

У п’ятницю, 11 травня на сцені Будинку Алчевських – майбутнє класичної музики, молоді талановиті музиканти і Молодіжний академічний симфонічний оркестр «СЛОБОЖАНСЬКИЙ» представлять шанувальникам високого мистецтва нову концертну програму! Цього травневого вечора вони зіграють для харків’ян і гостей міста твори видатних композиторів, Л. Бетховена, Я. Ванхаля і А. Дворжака, що належать до вершин світової музичної спадщини.

Ісаак Дунаєвський і Клавдія Шульженко, Джозеф Шиллінгер і Володимир Крайнєв, Аллін Власенко і Валерій Соколов – сьогодні їх знає весь світ, їх імена золотими літерами вписані в історію світового музичного мистецтва. Всі вони починали в Харкові! Звідси почався їхній шлях до творчих вершин і світового визнання.

Час йде, а класика вічна! І ось на зміну визнаним майстрам приходять молоді музиканти, не менш талановиті та амбіційні, повні енергії та ентузіазму. Сьогодні ви можете побачити їх сцені Будинку Алчевських, а завтра, з подивом довідаєтеся, що диски з їх записами виходять мільйонними тиражами, а графік їх світових турне вже розписаний на рік вперед.

У цьому місті завжди вміли розгледіти талант, побачити в молодому музиканті, що подає надії великий дар. Це місто завжди відкривало для  світу нові зірки!

ПРОГРАМА:

І відділення:

Людвіг ван Бетховен. Увертюра «Леонора» №3.

Ян Ванхаль. Концерт для двох фаготів з оркестром, фа мажор.

ІІ відділення:

Антонін Леопольд Дворжак. Симфонія №7, ре мінор

Диригент – Ігор СОЛОВЕЙ.

Солісти: Олексій НІКОЛАЄНКО (фагот), Володимир РОГОЗА (фагот).

Завітайте на концерт Молодіжного академічного оркестру «Слобожанський», послухайте наживо ці геніальні мелодії, що не втрачають популярність, ось вже не одну сотню років, насолоджуйтесь цим вражаючим видовищем народження нових зірок.

Назва заходу: Концерт симфонічної музики.

Організатор: Молодіжний академічний симфонічний оркестр «СЛОБОЖАНСЬКИЙ».

Місце проведення: м. Харків, Будинок Алчевських, вул. Жон Мироносиць, 13 (колишній БК міліції).

Дата: 11.05.2018 року, початок – 19:00.

Тривалість: 2 години.

ЗВУК ЖИВИЙ!

Квиткова каса, тел.: (057) 706-17-16 (10: 00-18: 00).

Інтернет-білет за посиланням:

https://kharkov.internet-bilet.ua/events/21910/Kontsert-simfonicheskoy-muziki/

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023