Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Машину родини судді у справі Зайцевої та Дронова спалили вночі (ВІДЕО)

У Харкові спалили автівку, що належить родині судді Світлани Муратової, яка веде справу щодо резонансної ДТП на Сумській.  Нагадаємо, у ній обвинувачують Олену Зайцеву та Геннадія Дронова. Користується Лексусом чоловік Муратової, працівник прокуратури, як стало відомо Вісті Ньюс.  Машину підпалили о 16.30. Очевидці бачили, як від палаючого позашляховика тікають двоє невідомих.

Дронов відмовився від відеоконференції у суді Харкова

Вони побігли з вулиці Шота Руставелі в бік Московського проспекту. Полум’я було настільки потужним, що зайнялися і дві сусідні машини – авария, Геннадий Дронов, ДТП на Сумской, Киевский райсуд в Харькове, новости Харькова, Елена Зайцева, топ новость, ХарьковМерседес і Шкода. За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за статтею “умисне знищення або пошкодження майна”. Досудове розслідування триває. Про припущення, через що саме спалили авто, Вістям розповіла сама Світлана Муратова. За її словами, вони з чоловіком не знають, що конкретно стало причиною, адже обидва працюють у правоохоронній системі. Але також родина переконана, у такий спосіб на них здійснюють тиск.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023