Марія Максакова розповіла про слідство у справі про вбивство її чоловіка Дениса Вороненкова та життя в Україні

Оперна співачка Марія Максакова зараз у Харкові. Вона виконує головну партію в опері “Отелло”, прем’єра якої 24 березня, як з’ясували Вісті Ньюс.
Жінка у перерві на генеральній репетиції розповіла про те, як живе в Україні та про підозрюваного у замовному вбивстві свого чоловіка.
Нагадаємо, Денис Вороненков колишній депутат Держдуми РФ. Він втік до України під тиском. І 23 березня 2017 року був застрелений у центрі Києва. Тоді Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявляв, що відомство переконане, що “вбивство Дениса Вороненкова пов’язане з його показаннями про присутність російських військ на території України, а також у справі про державну зраду Віктора Януковича, підтвердженого ним як свідком події в Думі Російської Федерації. Щоб не допустити цих показань Вороненкова в українському та міжнародних судах, представники російських спецслужб підготували план його фізичного знищення як свідка. Фактичним замовником вбивства, за інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони Україн, і це підтверджено слідством столичної прокуратури, став підконтрольний ФСБ кримінальний авторитет Тюрін Володимир Анатолійович”.

Тож, що відомо Марії Максаковій про перебіг слідства:

Марія Максакова про хід слідства щодо вбивства її чоловіка екс-депутата Росії Дениса Вороненкова:

Окрім того Марія Максакова розповіла і про ймовірного замовника вбивства Володимира Тюріна, нагадаємо, це її колишній цивільний чоловік. Нещодавно в інтерв’ю ЗМІ жінка показувала СМС від Тюріна і наголошувала, що повідомлення від нього схожі на погрози.

Марія Максакова про ймовірного замовника вбивства Дениса Вороненкова – Тюріна:

Зараз співачка й екс-депутатка Держдуми Росії Марія Максакова будує життя в Україні. Вона виховує дворічного сина. Чи бачить себе громадянкою України, відповіла, одне – матиме на це право за законом тільки з часом.

Марія Максакова про те, чи планує отримувати громадянство України:

А ось про своє нове життя в Україні говорить, у першу чергу згадуючи українських людей.

Марія Максакова про життя в Україні:

Після опери в Харкові у Марії Максакової багато творчих планів. Попереду в неї опера “Тоска” і не тільки.

Марія Максакова про творчість:

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100