Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Майже 4,7 млрд гривень ПДВ надійшло до бюджету від платників Харківщини з початку року

Протягом січня – листопада 2018 року Головним управлінням ДФС у Харківській області забезпечено збір податку на додану вартість до Державного бюджету у сумі 4665,4 млн грн. У фіскальній службі регіону відзначають позитивну динаміку щодо збільшення рівня декларування та збору податку на додану вартість. Приріст надходжень склав 890 млн грн або 23,6% до відповідного періоду минулого року.

Такі показники забезпечені, зокрема, позитивними тенденціями в економіці регіону: за результатами декларування у січні – листопаді поточного року в області спостерігається збільшення обсягів реалізації платниками ПДВ на 54,4 млрд грн або 28,9% та нарахувань до сплати в бюджет на 855,0 млн грн, або 22,8% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Джерело

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023