Майбутніх поліцейських познайомили з інноваційною розробкою копів Маріуполя

Перший заступник Голови Національної поліції України В’ячеслав Аброськін з робочим візитом відвідав Харківський національний університет внутрішніх справ, як стало відомо Вісті Ньюс. Начальник кримінальної поліції представив курсантам нову комплексну систему глобальної регіональної безпеки UASC, якій немає аналогів в Україні. Її можливості в рази підвищують оперативність та результативність дій поліцейських підрозділів. Окрім презентації розробки Аброськін поспілкувався з курсантами та особовим складом, подивився на заняття і відзначив високу роль поліцейського ВИШу у формуванні майбутньої поліції України.

В’ячеслав Аброськін, 1-ший заступник голови Нацполіції України:

Здесь закладывается основа будущего полицейского, который отсюда уже выходит и знает, кем, он хочет стать. И в итоге, к этому и стремится. И все 4 года он действительно растет над собой и становится настоящим полицейским.

Валерій Сокуренко, ректор ХНУВС:
Для нас це дороговказ, і ось ця практична складова підготовки наших вихованців, наших курсантів, наших слухачів магістратури, ад’юнктури, вона буде підсилюватись за рахунок тих кадрів, які будемо брати з практичних підрозділів.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100