Людина в рюкзаку: п’ятеро хлопців здійснили мрію друга про подорожі

Кеван Чендлер (Kevan Chandler) з Флориди прикутий до інвалідного крісла. Але йому пощастило зустріти неймовірних друзів, які показали йому світ.

Кеван народився з атрофією м’язів хребта, через що він не може самостійно ходити. Але влітку 2016 року він з п’ятьма своїми друзями: Томом, Філіпом, Бенджаміном, Денні й Люком – відправилися в подорож по Європі. Без інвалідного крісла: хлопці вирішили нести друга по черзі в рюкзаку.

Ця надихаюча історія дружби й пригод стала основою книги під назвою «Ми несемо Кевана. Шість друзів. Три країни. Без інвалідного візка», яку написав Чендлер. Вона з’явиться на полицях магазинів вже на початку 2019 року.

За допомогою книги Кеван сподівається підвищити обізнаність людей про інвалідність і показати, що пов’язані з нею бар’єри можна подолати.

Ідея поїздки виникла ще у 2015 році. Під час підготовки хлопці зрозуміли, що більшість місць, які вони хотіли відвідати, не були пристосовані для проїзду на інвалідному візку. І тоді друзі вирішили нести Кевана в спеціально розробленому рюкзаку.

Хлопці подорожували по Європі цілий рік, досліджуючи міста і села Франції, Англії та Ірландії. Відвідали кілька об’єктів зі списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Повертаючись додому, ми дивилися один на одного як рідні брати, – каже Кеван. – Ця божевільна пригода змінила кожного з нас і дуже вплинуло на наші взаємини.

Попри додаткових складностей, втома і синці, хлопці вже планують нову подорож. На цей раз – у Китай. Друзі мріють відвідати храм Шаолінь, Заборонене місто і Велику китайську стіну.

Кеван написав вже кілька книг і розповідає по всьому світу про своє унікальне життя з інвалідністю. Він також є засновником We Carry Kevan, некомерційної організації, що допомагає зробити світ більш доступним для людей на інвалідних візках.

Джерело Lonely Planet

Залишити відповідь