Львівських поліцейських відзначили нагородами

Міністерство внутрішніх справ відзначило нагородами поліцейських. Серед них і львівські правоохоронці, що брали участь у затриманні правопорушників, як стало відомо Вісті Ньюс. Одному з них особисто передав відзнаку голова Нацполіції Сергій Князєв. Він навідав пораненого у лікарні. Чоловіку окрім усього обіцяють виділити службове житло.

На лікарняному ліжку капітан поліції Володимир Костомаха. Чоловік отримав тяжкі поранення, коли затримував порушників.
Володимир Костомаха, поранений поліцейський:

Помітили двох невідомих, які розмальовували фасад будівлі. Тоді ми, представившись працівниками поліціями, почали затримувати. Одного затримали, зразу іншого я доганяв, почув як у лівий бік він мені у низ живота наніс удар. Після того, як він почав наносити другий удар, я підставив руку.

Він отримав серйозні поранення внутрішніх органів. Через 3 місяці на нього чекає новий етап операцій.

Медик:
Під час операції було ушкодження товстої кишки з кровотечею в живіт. І окрім того була потужна кровотеча з лівої нирки. Яка лезом ножа була пошкоджена.

Поліцейського нагородив очільник відомства просто в лікарняній палаті.
Чоловік працює в поліції з 2011 року. Тричі бував на сході України у складі зведених загонів. Вперше – навесні 2014 року поблизу Слов’янська. Крайній раз ніс службу в районі Маріуполя. Є учасником бойових дій.

До слова, порушники, двоє 20-річних львів’ян, все ж були затримані. Їм за насильство щодо працівника правоохоронного органу загрожує до п’яти років позбавлення волі.

Залишити відповідь