Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Луценко про підозри щодо передачі земельних ділянок Вілкулом

8-го жовтня 2018 року, Комітет з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України розглянув подання Генерального прокурора України Юрія Луценка про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Олександра Вілкула, як стало відомо Вісті Ньюс. Юрій Луценко повідомив, що народний депутат України О. Вілкул підозрюється у тому, що внаслідок його протиправних дій, як голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації, земельні ділянки незаконно вибули із колективної власності членів (пайовиків) КСП ім. Горького та колгоспу-комбінату «Катеринівський».

Крім того, внаслідок незаконної передачі земельних ділянок в оренду ПАТ «Орджонікідзевський гірничо-збагачувальний комбінат», було знищено родючий шар ґрунту при проведенні гірничих робіт підприємством, внаслідок чого державі завдано збитків на суму 486 тис. грн.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023