LOUNA. Великий концерт у Харкові вже 25 серпня! «Начало нового круга» та всі хіти

25 серпня 2021 року на Арт-завод “Механіка. Інша Земля” відбудеться концертна презентація нового альбому групи LOUNA “Начало нового круга”!

Створення цього альбому у всіх сенсах стало по-справжньому новим досвідом у творчій діяльності групи. Розпочата навесні 2020 року глобальна епідемія коронавірусу перекреслила всі плани, відклавши запис пісень у студії на невизначений термін. Однак музиканти вирішили не сидіти склавши руки і записали свої партії для нових треків самостійно в домашніх умовах.

Новий, шостий за рахунком, повноформатний альбом “Начало нового круга” був представлений слухачам в жовтні 2020 року. Цей реліз, на думку команди, є вершиною творчої синергії та професійного досвіду музикантів LOUNA за весь час її існування і одночасно виходом на якісно нову сходинку у розвитку колективу. А раніше випущені сингли “Из этих стен”, “Станем стеной” та “Сигнал в пустоте” – нарівні з іншими треками в альбомі, отримали потужний і гарячий відгук від шанувальників групи.

Відчути наживо всю міць, енергетику і той скажений драйв, якими завжди відрізнялася LOUNA, глядачі зможуть 25 серпня на великому сольному концерті на Арт-завод ” Механіка. Інша Земля”. Адже крім нових пісень прозвучать і найголовніші хіти за 11-річну історію групи, і звичайно, не обійдеться без яскравого світлового шоу і відеоінсталяцій, які супроводжують лайв-виступи команди.

Нет описания.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.