Літня резиденція для шимпанзе та орангутангів у Фельдман Екопарк

У Фельдман Екопарк відкрили найбільший в Україні вольєр для людиноподібних мавп, як стало відомо Вісті Ньюс. 2 гектари простору для ігор і максимально вільного життя з’явилися завдяки благодійній акції “Мистецтво милосердя”. Нагадаємо, до аукціону з придбання картин і допомоги може приєднатися будь-хто. Результати спільної роботи й самих задоволених мешканців мега-зони Екопарку, дізналися наші журналісти.

2 гектари вільного простору. У Фельдман Екопарк збудували відкритий майданчик для шимпанзе та орангутангів. Тепер відвідувачі можуть спостерігати за природною поведінкою людиноподібних мавп, але головне не це. Головне – самі тварини житимуть у комфортних для них умовах.

Андрій Гапченко, завідувач відділу науки та моніторингу Фельдман Екопарк:

Шимпанзе – это социальные животные, которые живут большими группами. У них очень устойчивые иерархии в этой группе. И комфортно они себя чувствуют, когда их много.

Збудували вольєр у межах діяльності Всесвітнього відкритого фонду реабілітації та реінтродукції тварин, президентом якої є народний депутат України Олександр Фельдман. Поява майданчика стала можливою завдяки благодійній акції “Мистецтво милосердя”, до якої долучилися люди доброї волі з України й з інших країн. Мета програми – збільшити популяцію червонокнижних видів. Для збагачення середовища існування тварин майданчик оснащений конструкціями для ігор і зарядки, є валуни та гамаки.

Олександр Фельдман, президент Всесвітнього відкритого фонду реабілітації та реінтродукції тварин, народний депутат України:

Свободные прогулки, свободные игры, с зимними помещениями, где животное само себе выбирает возможность: быть сегодня на улице или заходить отдыхать в зимнем помещении, или ночном помещении, или теплом помещении. Они полностью социализируются со своей группой. И у нас уже есть опыт, у нас уже родился шимпанзенок один. И в ближайшее время ожидаем второго. Ждем, когда подрастут наши орангутаны, они тоже уже собираются в группу, и уже создается определенная пара.

У подальшому місцину дооснастять міні-водоймами та висадять молоді дерева. Останні необхідні орангутангам, адже ці мавпи будують гнізда.

Андрій Гапченко, завідувач відділу науки та моніторингу Фельдман Екопарк:

Животные отпраздновали новоселье, они поселились в ту квартиру, которая им как бы полностью соответствует. В ней можно жить. Остается несколько моментов: в ней можно достраивать мебель. Через какое-то время у шимпанзе появятся искусственные термитники, чтобы из них можно было извлечь что-нибудь вкусненькое, как они это делают в природе.

Порятунок людиноподібних мавп – це проблема всесвітнього масштабу, і в Україні у Фельдман Екопарк роблять усе можливе, щоб зробити свій внесок у справу. Так відкритий вольєр є найбільшим в країні.

Олеандр Фельдман, президент Всесвітнього відкритого фонду реабілітації та реінтродукції тварин, народний депутат України:

Наша задача – показать всему миру, что Украина не догоняет кого-то, а в некоторых позициях и занимает первые места, лидирующие места.

Колекція приматів Фельдман Екопарк за кількістю видів – їх більше 30 – дорівнює нідерландській. І є однією з найбільших у Східній Європі – нараховує 250 особин.

Залишити відповідь