Лихо на святковій площі у Львові – спалахнув один із торгових павільйонів, є постраждалі

У Львові, 22-го грудня спалахнув один із торгових павільйонів на Різдвяному ярмарку, як стало відомо Вісті Ньюс. У лікарні опинилися 5 осіб, один із них і досі перебуває в реанімації. Чоловік не може дихати самостійно. Наразі ярмарок після перевірки щодо безпеки частково відновив роботу.

На Різдвяному ярмарку у Львові спалахує один із будиночків, вогонь перекидається ще на два сусідні. Лунає вибух. Потім поруч із місцем пожежі знайшли ємність з-під газового балона. До слова, правилами оренди заборонено користуватися в дерев’яних хатинках газом. Експерти досі встановлюють, що саме і чому сталося в центрі міста.

Через надзвичайну подію постраждали 5 осіб. Вони мають опіки різних частин тіла. Одному постраждалому 50 років, решті від 22 до 25 років. Всі працювали на ярмарку та отримали виробничі травми. Один із чоловіків у реанімації досі, він на апараті штучного дихання.

Володимир Зуб, начальник управління охорони здоров’я Львову:
На кілька днів ярмарок закривали для перевірки. Комісії дали час до 17.00 год. 23-го грудня обстежити ярмарки на наявність газового устаткування та перевірити стан їх протипожежної безпеки. Наразі частково торгові об’єкти відкриті.

Пожежу у Львові кваліфікували як порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, – до восьми років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100