Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Лесик, екс-депутат, якому інкримінують сепаратизм, лишиться в СІЗО

Суд відхилив апеляцію Андрія Лесика. Екс-депутат, якому інкримінують сепаратизм, лишиться в СІЗО, як стало відомо Вісті Ньюс.
Андрій Лесик подав апеляцію на винесений йому раніше запобіжний захід. Київський райсуд міста обрав для колишнього депутата Харківської міськради тримання під вартою на 60 діб без права застави.

Нагадаємо, Лесика обвинувачують у посяганні на територіальну цілісність та недоторканність України особою, яка є представником влади. У прокуратурі говорять про його заклики в соціальних мережах до зміни меж країни. Захист затриманого все відкидає і просить полегшити запобіжний захід, мовляв, ризиків втечі немає. Як підстави для того, щоб Андрія Лесика випустили з СІЗО під особисте зобов’язання та підписку про невиїзд називають трьох малолітніх дітей, яким чоловік платить аліменти, та вагітну цивільну дружину. Але позиція прокуратури категорична – ризики є і за порушеною статтею м’якшого запобіжного закон не передбачає. Затриманий бере участь у слуханні за допомоги відеоконференції. На слухання прийшли – це як підтримка екс-депутата, так і активісти, які вважають Лесика винним. У підсумку судді вирішили ухвалу районного суду не змінювати. Обвинувачений лишиться в слідчому ізоляторі. На це Лесик відреагував так: “Ничего страшного я буду держаться!”. Нагадаємо, що Лесика затримали в Луганській області працівники СБУ.

 

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023