Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Квитки на потяг та автобус, що придбані у мобільному додатку Приват24, на 10% дешевші

З 15 жовтня до 15 листопада 2018 року клієнти ПриватБанку, власники карток Mastercard, можуть отримати Cashback за купівлю квитків у мобільному додатку Приват24.

Кожен, хто виконає умови акції, отримає гарантоване повернення коштів у розмірі 10% від вартості квитка, але не більше 100 грн за весь період акції. Виплата буде здійснена на картку Mastercard після закінчення акції до 30.11.2018 включно.

Квитки на потяг та автобус, що придбані у мобільному додатку Приват24, на 10% дешевшіДля участі в акції потрібно зареєструватися на сторінці акції за допомогою фінансового номера телефону, придбати квитки через мобільний додаток Приват24 для Android, оплатити квитки карткою Mastercard. У разі, коли клієнт не має у своєму смартфоні Приват24, його легко встановити за кілька хвилин.

«Якщо клієнти почувають себе невпевнено у роботі з додатком Приват24, наші співробітники завжди прийдуть на допомогу, – розповідає керівник бізнесу платежів і переказів ГРУ ПриватБанку у Харківській області Олег Дробицький. – Банк розробив спеціальну навчальну програму. У будь-якому відділенні співробітники за кілька хвилин покажуть, як купити квиток. Більше того, клієнт під наглядом фахівця зможе придбати тестовий квиток, а у подальшому вже самостійно купувати квитки на потяг, літак чи автобус. Співробітники банку допоможуть встановити на смартфон клієнта і сам додаток, якщо клієнт до цього не користувався цим зручним інструментом для роботи із продуктами ПриватБанку».

У клієнтів банку є можливість купити електронний квиток у всіх відділеннях банку, а так само в терміналах самообслуговування. А ще простіше, не виходячи з дому, – через комп’ютер або у мобільному додатку Приват24, на сайті bilet.pb.ua чи за телефоном 3700. Розрахуватися за квиток можна готівкою або безготівковими коштами з будь-якої картки ПриватБанку, в залежності від способу покупки. На електронні квітки поширюються учнівські та студентські пільги.

За 9 місяців 2018 року через всі канали ПриватБанку у Харківській області клієнти придбали 526 398 залізничних квитків. Причому після навчання у відділеннях саме через Приват24 було куплено 75 171 квиток.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023