Крижаний рекорд – на Прикарпатті відтепер є своя людина-амфібія

На Прикарпатті, Олексій Гуцуляк проплив під кригою 61 метр, як стало відомо Вісті Ньюс. Рекорд чоловік встановив 13-го березня на міському озері в Коломиї. Температура води сягала всього три градуси. Такий вид екстрим спорту називається фрідайвінг. Це досягнення є безпрецедентним для України – 38-річний Олексій затримав дихання хвилину 20 секунд. У воді чоловік плив без гідрокостюма. Підготовка до рекорду у найвитривалішого пірнальника країни зайняла 5-ть місяців. Цікаво, що поза цим рекордним запливом Олексій працює адвокатом і має за плечима ще й світовий рекорд у Книзі Гіннеса – у 2013 році українець провів під снігом без одягу годину і 8 секунд.

Представник “Національного Реєстру Рекордів”:

Почему-то после установления таких рекордов, какой установил Алексей, заявок не приходит! О том, что мы можем также. Никто в Украине не может также!

Олексій Гуцуляк, український та світовий рекордсмен:

Для того, щоб зробити цей заплив, я втратив вагу. І в мене велике бажання встановити ще один світовий рекорд, 76 метрів заплив данця, дуже професійний дайвер. І я ставлю собі за мету – на наступний рік проплисти 80 метрів.

Залишити відповідь