Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Крисін отримав покарання у вигляді умовного терміну

Юрій Крисін, звинувачуваний у вбивстві журналіста газети “Вести” В’ячеслава Веремія, отримав умовний термін, як з’ясували Вісті Ньюс. Нагадаємо, що журналіст газети “Вести” В’ячеслав Веремій загинув у ніч проти 19 лютого 2014 у розпал Майдану. У ту страшну ніч журналіст повертався додому. Автомобіль, на якому їхав Веремій зупинили “тітушки” – журналіст знімав їх на відео. Пасажира витягли з таксі, та почали жорстоко бити. Коли кореспондент спробував втекти, у нього вистрілили. Від отриманих травм В’ячеслав Веремій помер у лікарні. За даними слідства смертельний постріл зробив житель Горлівки Джалал Алієв. У результаті, один із підозрюваних, Юрій Крисін отримав покарання у вигляді 4-х років ув’язнення з 2 роками випробувального терміну. На суд один він з’явився з дружиною і без речей. Дружина ж покійного Веремія повідомила, що Крисін вже був раніше судимий. Та ось суд цього не врахував.

Олексій Донськой, старший прокурор ГПУ:
Ми вважаємо, що рішення суду є незаконним та не обґрунтованим, оскільки судом за умов визнання Крисіна винним, тобто доведення його вини у даному злочині, водночас не враховані ті обставини, які зобов’язаний враховувати суд при призначенні покарання. А саме – це тяжке вчинення злочину, роль особи у його вчиненні і сама особа, тобто, дані про ту особу, яку суд засудив. В даному випадку на нашу думку, суд не врахував жодну з цих обставин, зокрема і не врахував, що особа була фактично не лише виконавцем злочину, але ж вона організувала ряд інших осіб до вчинення злочину. 

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023