Кредит під депозит у ПриватБанку врятував багатьох підприємців від банкрутства і навіть від суду

Підприємці малого та середнього бізнесу часто стикаються із ситуацією, коли з’являються непередбачені витрати, прострочки за платежами, заборгованості з фінансових забов’язань перед партнерами, із податків, заробітної плати співробітникам. У таких випадках бізнесмени поспішають до банку за короткостроковими кредитами. Але просте, на перший погляд, вирішення питання пов’язане із труднощами та великими переплатами.

Класичний кредит – це дороговартісний банківський продукт із складним і тривалим механізмом оформлення. Під нього потрібні застава, порука. Часто присутні додаткові комісії. До того ж, деякі банки можуть просто відмовити у видачі кредиту.

Кращим виходом у таких ситуаціях стане кредит під депозит від ПриватБанку. Оформити його можна за кілька хвилин, не виходячи з офісу, через Приват24 для бізнесу. А річна відсоткова ставка за користування – 2% – найнижча на кредитному ринку.

“Оформити кредит можна під власний депозит, або депозит родичів, знайомих, партнерів, – розповідає керівник напрямку малого та середнього бізнесу ГРУ ПриватБанку у Харківській області Наталія Найпак. – Це вигідніше, ніж забирати гроші з депозиту і втрачати річні відсотки. Таким дешевим кредитом підприємці вирішують свої фінансові проблеми та зберігають кошти на депозиті”.

Строк кредитування дорівнює строку депозитного договору мінус один день. Графік погашення клієнт обирає сам. Є можливість дострокового безкоштовного погашення. Сума кредиту – від 30 000 грн і може складати 80-95 відсотків суми депозиту, у залежності від валюти кредиту.

Лише за четвертий квартал 2017-го року 26 підприємців Харківської області скористалися кредитом ПриватБанку під заставу депозитів. Це третій показник серед усіх регіонів України. За останні три місяці загальна сума таких кредитів склала майже 7 млн гривень.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100