Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Коробка з вибухівкою у торговельно-розважальному центрі

У Вінниці знайшли коробку з вибухівкою у торговельно-розважальному центрі, як стало відомо Вісті Ньюс. Поліція та вибухотехніки прибули на виклик після повідомлення – на третьому поверсі знайшли підозрілий пакунок, лишений невідомими. Як далі розвивалися події дізналися наші журналісти.


Це вінницький ТРЦ Sky Park. На третьому поверсі перехожі побачили коробку, далі події розвивалися як в кіно. Перелякані люди викликали поліцію, адже думали, що річ може нести небезпеку. Адже на перший погляд вміст коробки виглядав дійсно підозріло. Поки піротехніки оточили предмет і приступили до перевірки, правоохоронці евакуювали з поверху всіх відвідувачів і персонал торговельно-розважального центру. Усього 450 людей.
Сергій Синявський, начальник Вінницького відділу поліції ГУНП у Вінницькій області:
Під час перевірки було встановлено, що коробка – звичайний муляж, зовні схожий на вибуховий пристрій.
За звичною практикою, вибухотехніки за допомоги гідродинамічного руйнувача знищили підозрілу коробку. Ось тільки виявилося, що переляку наробила іграшка, яку зібрали діти.
Сергій Синявський, начальник Вінницького відділу поліції ГУНП у Вінницькій області:
З метою розігрування сцени одного з фільмів.
Надалі знайшли й власницю забутих речей. Коробку забула працівниця одного з дитячих гуртків, розташованого на території центру.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023