Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Концерт-відкриття міжнародного музичного фестивалю Kharkiv Music Fest

Бернстайн. Рахманінов. Дворжак. Всі три композитора в різний час жили в США і мають східноєвропейські коріння. Всі три твори цього концерту були вперше виконані в Нью-Йорку і доля їх авторів пов’язана з цим містом.

Концерт-відкриття міжнародного музичного фестивалю Kharkiv Music Fest

у супроводі симфонічного оркестру ХНАТОБ
Солісти: Сергій Бабаян, фортепіано (США)
Диригент Станіслав Христенко, (Україна-США)

Соліст Сергій Бабаян — один з провідних піаністів нашого часу, народився в Вірменії, але вже більше 25 років проживає в США. Тільки в цьому концертному сезоні він виступить у супроводі оркестрів Німеччини, Італії, Великої Британії, Швейцарії, Польщі, Сербії, США та в найпрестижніших залах, серед яких Карнегі-Холл, Вігмор-Холл, новий зал Ельбскої філармонії та ін. Сергій Бабаян регулярно запрошувався на провідні фестивалі в Вербьє та Лугано, Клавір-фестиваль Рур, Единбурзький фестиваль тощо.

Диригуватиме симфонічним оркестром ХНАТОБ ім. Лисенка Станіслав Христенко, який проживає в США майже 10 років і є уродженцем Харкова. Станіслав є артистичним директором KharkivMusicFest, випускником кафедри диригування Варшавської консерваторії, відомим піаністом та артистом Steinway.

Тож, відкриваючи фестиваль — його організатори наголошують: в музичному світі немає меж і кордонів.

У програмі:

Л. Бернстайн. Увертюра «Кандид»
С. Рахманінов. Концерт № 3 для фортепіано з оркестром, тв. 30
А. Дворжак. Симфонія № 9 «З Нового світу», тв. 95

Джерело hatob.com.ua

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023