Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

МАСО «СЛОБОЖАНСЬКИЙ» та Валерій СОКОЛОВ з концертом: «Душа скрипки» у Харкові

Лише 3 червня! Музикант зі світовим ім’ям, виконавець, що успішно виступає в найпрестижніших залах Європи і входить в ТОП-10 найбільш затребуваних скрипалів світу – Валерій СОКОЛОВ знову в Харкові! Разом з відомим київським диригентом Віталієм ПРОТАСОВИМ і Молодіжним академічним симфонічним оркестром «СЛОБОЖАНСЬКИЙ», він представить шанувальникам класичної музики нову концертну програму під назвою «Душа скрипки».

Віталій ПРОТАСОВ – київський диригент, відомий по роботі з багатьма симфонічними оркестрами України, Польщі, Німеччини, Японії, Китаю, один із засновників ансамблю «Київ – Симфоньта».

Валерій СОКОЛОВ народився в Харкові. Завдяки технічній бездоганності гри, емоційності і художній зрілості під час виконання найскладніших творів, Валерій отримав світове визнання, а знаменитий французький режисер Бруно Монсенжон зняв про нього фільм «Скрипка в душі». Сьогодні В. Соколов – один з найзнаменитіших скрипалів світу. Він співпрацював з багатьма відомими оркестрами, серед яких: Оркестр Бі-Бі-Сі, Оркестр де Парі, Камерний оркестр Європи, оркестри Радіо Франції і Баварського Радіо та іншими. Сольні концерти скрипаля регулярно проходять в найпрестижніших концертних залах Європи: Вігмор-Холі в Лондоні, Театрі Шатле в Парижі, Консерваторії ім. Джузеппе Верді в Мілані.

У неділю, 3 червня, зі сцени Будинку Алчевських, у віртуозному виконанні неперевершеного Валерія СОКОЛОВА і молодих талановитих музикантів МАСО «СЛОБОЖАНСЬКИЙ» звучатимуть безсмертні скрипкові твори великого Ніколо Паганіні, які вже понад 200 років полонять слухачів нескінченною кантиленою, віртуозною стихією, пристрасністю, безмежною фантазією в розкритті інструментальних можливостей скрипки. А також, музичні твори Семюела Барбера, що відрізняються майстерністю форми і блискучою технікою інструментування.

ПРОГРАМА:

І відділення:

Нікколо Паганіні. Концерт для скрипки з оркестром №1.

ІІ відділення:

Семюел Барбер. Концерт для скрипки з оркестром.

Диригент – Віталій ПРОТАСОВ.

Соліст – Валерій СОКОЛОВ (скрипка).

Завітайте на концерт Молодіжного академічного оркестру «Слобожанський», дозвольте собі цю ні з чим незрівняну насолоду справжньою живою музикою, цим вишуканим і разюче-витонченим звучанням скрипки,  що проникаає в саме серце.

Чекаємо на вас у затишному залі будинку Алчевських за адресою: вул. Жон Мироносиць, 13 (колишній БК міліції).

Квиткова каса, тел.: (057) 706-17-16 (10: 00-18: 00).

Інтернет-квиток за посиланням:

https://kharkov.internet-bilet.ua/events/21688/Dusha-skripki/.

ЗВУК ЖИВИЙ!

 

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023