Кондитерська фабрика і фірмовий магазин СЛАДКИЙ МИР й шоколадне ательє SHOUD’E завітали із подарунками до дітей

Перше червня – це день, коли дорослі стають чарівниками для малечі і долучаються до виконання мрій і бажань. Особливу увагу у день захисту малечі приділяють дітям, які з різних причин позбавлені батьківської опіки та уваги. До Харківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Гармонія» із подарунками завітали представники компанії “Сладкий мир”, як стало відомо Вісті Ньюс.

“Чужих дітей немає” – підтверджуючи це вислів, першого червня кондитерська фабрика і фірмовий магазин “СЛАДКИЙ МИР” та шоколадне ательє “SHOUD’E” відправились із подарунками до Харківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Гармонія». Головна місія візиту – це принести радість малечі, яку, як ніщо інше, дарують солодощі.

Ірина Кочетова, директор з маркетингу КФ “Солодкий Світ”:

Хотим, чтобы вы немножко порадовались, попробовали наши сладости. Мы делаем конфеты, шоколад, мармелад. Натуральные сладости и хотим подарить вам нашу продукцию. Все, что мы делаем, чтобы вы попробовали. Принести вам частичку хорошего настроения в этот день.

М’яка іграшка, шоколадна фігура, набір різноманітних ласощів, лукум та мармелад – дітвора радіє, солодощів хоч відбавляй.

Солодким подарункам передували вікторина, цікава лекція про походження шоколаду та тематична гра. Так справжніми знавцями какао-бобів виявилися Єгор і Богдан. Хлопчики люблять малювати та полюбляють солодощі.

Єгор і Богдан, вихованці Харківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Гармонія»:

– Натуральный шоколад делается из какао-бобов, какао-бобы получаются из дерева, которое находится в Африке. Где-то там. Натуральный шоколад делается из сахара.
– Натуральный шоколад он горький.

Радіють подарункам і найменші, для них “СЛАДКИЙ МИР” підібрав спеціальний фруктовий хліб, натуральний мармелад у формі звірят та іграшку. У “Гармонії” ж наголошують, що такої кількості ласощів для їхніх дітей ще не привозили.

Алла Трохименко, директор КЗ Харківський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Гармонія»:
Сьогодні, дійсно, весь світ надає значення маленьким і найсильнішим душам у світі – дітям. Тому ми дорослі, які працюємо з дітьми, ми теж відчуваємо разом із ними свято. Ну, а найбільшим є свято, коли є гості, а якщо є гості, то вони обов’язково є з подарунками. А для дітей, що найбільший і найдорожчий подарунок? Це солодощі, тому що жодна дитина не уявляє собі своє дитинство без солодощів. А коли це не просто солодощі, а цукерки, та ще й справжній шоколад – це взагалі свято! Я дуже вдячна цим людям, які знайшли сьогодні час, які знайшли наших дітей і зробили та доповнили сьогоднішнє свято для цих дітей.

Благодійні заходи “СЛАДКИЙ МИР” проводить не вперше, до цього акції організовували для дітей з обмеженими можливостями, влаштовували шоколадні майстер-клас та відвідували інші дитячі заклади, і як говорять представники фірми, дуже важливо дарувати радість дитинства, яку, як ніщо інше, дають солодощі. Організовувати інші добрі акції в дитячих закладах благодійники планують і надалі. Так уже 11-го липня у всесвітній день шоколаду дітлахів “Гармонії” запросили до кондитерської фабрики “СОЛОДКИЙ СВІТ” на екскурсію.

Опубліковано Фирменный магазин "Сладкий Мир" 2 червня 2018 р.

Новини. Харків&Україна visti.news

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100