Коли професійно та по-домашньому смачно. Для справжніх поціновувачів солодкі цікавинки до Дня Св.Валентина від TukovaCAKE

TukovaCAKE – харківська майстриня кондитерської справи про старт бізнесу.

Нет описания.

Ії десерти складно відрізнити від високої кухні. Смак, текстура та цікаве поєднання. Розпочинала експериментувати над бісквітами, кремами та начінкою. Після – зайнялася професійним зростанням та навчанням на майстер-класах.

«Так постепенно моё хобби переросло в работу, которая приносит мне удовольствие, особенно, когда есть обратная связь от заказчиков, которые остаются довольны и заказывают торты и десерты на все свои праздники несколько лет подряд» – каже кондитер Наталя Тюкова.

Нет описания.

Нет описания.

До кожного десерту відноситься з особливою кропітливістю, аби сподобалося , аби було доставлено не пошкодженим. Справжній домашній смак додають свіжі та натуральні продукти, тому і ціна домашніх тортів та десертів відрізняється від «магазинних»

«Для меня очень важно отдать качественный десерт, за которым вы ещё не раз вернётесь. В ближайшем будущем планирую добавить несколько новых начинок тортов , для того, чтобы каждый смог выбрать себе десерт по вкусу» – каже Наталя

Нет описания.

Нет описания.Нет описания.

Капкейки з апельсиновим кудром та крем-чизом, шоколадні, ванільні, «червоний бархат» з вишневим конфі, «снікерс» із поп-корном, трайфли та класичні бісквіти з різноманітною варіацією кремів та декором.

Вам обов’язково сподобається. Ласуйте – це дійсно смачно!

Нет описания.

Нет описания.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.