“Кокаїн” від “Жадан і Собаки” почують наживо у Харкові – вже 2 жовтня

Гурт “Жадан і Собаки” випустив пісню і кліп на неї. Прем’єра відбулася на офіційному YouTube-каналі колективу, а вже 2 жовтня ви можете почути її наживо в Харкові!

Музиканти присвятили трек “героїчній боротьбі української влади з українським народом”. У кліпі використані кадри із зустрічей світових політиків, їхні обличчя розмиті.

“Хай у ці неспокійні дні тиші та самоізоляції добрі духи рок-н-ролу дадуть вам сили та впевненості в завтрашньому дні. Пам’ятайте, що всі негаразди минають, а з нами лишаються наші віра, надія, любов та шкідливі звички”, – йдеться в описі композиції на сторінці гурту у Facebook.

“Пісні, які кровоточать смислами, палахкотять серцевим вогнем і міцно-міцно прошиті нитками багатовікової культурної пам’яті. Пісні-ігри музичного розуму. Пісні, які угвинчені в бруд і пил наших днів так само щільно, як і в непорушне небо”. (с) Ігор Панасов, головний редактор http://cultprostir.ua

Розклад концертів гурту:

1.10 – Дніпро
2.10 – Харків
4.10 – Київ
5.10 – Київ

Їх пісні про те, що робиться зараз і з нами, дуже актуально і як завжди і стьобом і про злободенне. Панк-рок рулить! Квитки від 300грн https://kharkov.internet-bilet.ua/zhadan-i-sobaki

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.