Клієнти ПриватБанку влаштували дітлахам “Звичайне диво”

Свято вдалося, адже до важкохворих діток, що перебували у новорічну ніч в обласних лікарнях України, теж приходили Дід Мороз та Снігурка із подарунками.

Хтось чекав на них, а хтось був здивований, проте і діти, і батьки дуже зраділи нашому с вами привітанню. Це вдалося зробити завдяки клієнтам та співробітникам ПриватБанку.

Нагадаємо, що наприкінці листопада розпочалася акція ”Звичайне диво”, в якій взяли участь 60 тисяч українців.

Під час дії акції клієнти просто робили звичайні покупки із карток ПриватБанку та перераховували ще одну гривню після кожної транзакції на допомогу важкохворим дітям. Так нам вдалося зібрати майже 757 тисяч гривень.

Але ще більш небайдужі громодяни, яким однієї гривні на допомогу малюкам здалося малувато, просто робили внески до благодійного Фонду “Допомагати просто!”.

“Всього одна гривня з кожної покупки дорівнює тисячам щасливих дитячих очей та посмішок. Як на мене, такий курс конвертації дуже вигідний, — розповідає Ганна Павлова, керівник благодійних проектів ПриватБанку. —  Ми вдячні кожному, хто взяв участь у новорічному диві. Для вас рік почався з дива, із доброї справи. Емоції дітей та їх батьків не передати словами”.

Всі зібрані гроші будуть направлені на закупівлю ліків та медичного обладнання для дитячих лікарень.

Але частину коштів спрямували на новорічні подарунки тим, хто за збігом обставин у святкові дні залишився на лікарняних ліжках.
У Харкові до дітлахів завітали відразу два Діди Морози зі Снігурками. 350 новорічних подарунків привезли вони у великих яскравих мішках.
Для багатьох маленьких пацієнтів це було справжнє диво. Рік, що розпочато з добрих справ, обов’язково буде щасливим! Дякуємо всім, хто приєднався!

Новини. Харків&Україна visti.news

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

bigmir)net TOP 100