Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Клієнти ПриватБанку отримали розстрочку на Zakupka.com

Клієнти ПриватБанку зможуть купувати будь-що на сайті Zakupka.com у розстрочку, оплачуючи карткою тільки частину покупки. Один із провідних онлайн-майданчиків і ПриватБанк запустили технологію онлайн-кредитування, що дозволить торговцям Zakupka.com продавати товари в кредит, а покупцям – оформляти розстрочку просто на сайті продавця.

«Ми запускаємо зручний сервіс онлайн-кредитування, для якого не потрібні кредитні експерти та додаткові дзвінки. Він дозволяє українцям навіть уночі купувати товари в кредит, – сказав Євген Васильцов, керівник Напрямку з роботи з торговельними підприємствами ПриватБанку. – Завдяки нашим сервісам торговці онлайн-майданчика зможуть збільшити обсяги продажів, продаючи свої товари в кредит».

Щоб підключити сервіс онлайн-кредитування, продавцеві треба перейти в особистий кабінет компанії на порталі Zakupka.com і скористатися вкладкою «ПриватБанк» у меню «Керування сайтом – Продаж у кредит». Оформляючи покупку на Zakupka.com в розстрочку, покупцеві досить вибрати товар на сайті продавця та зазначити реквізити своєї пластикової картки. Після цього залишається підтвердити операцію за допомогою пароля, який приходить на мобільний телефон клієнта, отримати підтвердження банку про можливість видачі кредиту.

Клиенты ПриватБанка получили рассрочку на Zakupka.com

Клиенты ПриватБанка смогут покупать всё что угодно на сайте Zakupka.com в рассрочку, оплачивая картой только часть покупки. Одна из ведущих онлайн-площадок и ПриватБанк запустили технологию онлайн-кредитования, которая позволит торговцам Zakupka.com продавать товары в кредит, а покупателям – оформлять рассрочку прямо на сайте продавца.

«Мы запускаем удобный сервис онлайн-кредитования, для которого не нужны кредитные эксперты и дополнительные звонки. Он позволяет украинцам даже ночью покупать товары в кредит, – сказал Евгений Васильцов, руководитель Направления по работе с торговыми предприятиями ПриватБанка. – Благодаря нашим сервисам торговцы онлайн-площадки смогут увеличить объемы продаж, продавая свои товары в кредит».

Чтобы подключить сервис онлайн-кредитования, продавцу надо перейти в личный кабинет компании на портале Zakupka.com и воспользоваться вкладкой «ПриватБанк» в меню «Управление сайтом – Продажа в кредит». Оформляя покупку на Zakupka.com в рассрочку, покупателю достаточно выбрать товар на сайте продавца и указать реквизиты своей пластиковой карты. После этого остается подтвердить операцию с помощью пароля, который приходит на мобильный телефон клиента, получить подтверждение банка о возможности выдачи кредита.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023