Класика від найталановитіших дітей Харкова – 7 лютого Зимовий концерт Дитячого симфонічного оркестру KharkivMusicFest

Дитячий симфонічний оркестр KharkivMusicFest – колектив, що був покликаний об’єднати талановитих дітей і підлітків Харкова, і дати їм можливість музикувати разом, знайомитися з шедеврами класичної музики, і виступати на кращих концертних майданчиках міста.
Соліст вечора Кента Ігараші – 18-річний саксофоніст-вундеркінд, артист UkrArtists, лауреат понад 30 міжнародних конкурсів, володар 5 гран-прі. Він записав свій перший компакт-диск у 13 років. 7 лютого Кента Ігараші виконуватиме Концерт для флейти з оркестром ре мінор Карла Філіппа Емануеля Баха (версія для саксофону К. Ігараші).
За диригентським пультом у першому відділенні концерту володарка гран-прі Всеукраїнської музичної олімпіади
“Голос країни” Наталія Стець. В 2017 році була асистентом головної диригентки Оксани Линів на постановці опери П.І.Чайковського “Євгеній Онєгін” в оперному театрі м. Ґрац (Австрія). З 2019 року Наталія є диригенткою у Kyiv Symphony Orchestra. Також у її доробку виступи на сценах таких міжнародних фестивалів, як LvivMozArt та Bouquet Kyiv Stage.
Друге відділення концерту пройде під орудою Віталія Ляшко – Головного диригента Дитячого симфонічного оркестру KharkivMusicFest, артиста академічного оркестру Харківської філармонії, артиста Молодіжного симфонічного оркестру “Слобожанський”, концертмейстера групи кларнетів Молодіжного симфонічного оркестру YSoU.
Соліст – Кента Ігараші (саксофон), Київ.
Диригенти: Наталія Стець (Київ),
Віталій Ляшко (Харків).
Програма:
Д. Бортнянський Увертюра до опери “Алкід”
В.А. Моцарт Симфонія №25, соль мінор
Л. Бетховен Увертюра “Егмонт”
К.Ф.Е. Бах Концерт для флейти з оркестром, ре мінор

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.