Київські поліцейські винесли дітей із пожежі

Зараз київських оперативників хочуть відзначити державними нагородами “За врятоване життя”, як стало відомо Вісті Ньюс. У вогняній пастці багатодітна родина опинилася у власному будинку 7-го лютого. Найменших дітей правоохоронці винесли загорнутими в ковдру, інших ланцюжком вивели з задимленої багатоповерхівки. Подробиці історії з щасливим фіналом – із перших вуст.


Поліцейські саме доправляли до слідчого затриманого, коли побачили з вікон багатоповерхівки дим. Пожежа в будинку на вулиці Бальзака змусила оперативників стати рятувальниками. Довкола вже зібралися перехожі, а місцеві кричали, що в одній із квартир лишилася багатодітна родина з маленькими дітьми.
Андрій Ахременко, оперуповноважений Деснянського УП ГУНП у м. Києві: 

Из-за дыма ничего, даже друг друга не было видно. Мы включили фонарики на телефоне, я включил. Дошли на ощупь до квартиры, открыли двери.  Я взял меньшего на руки, закрыл рот ему чем-то, лицо, чтоб он не дышал, а старшему сказал, чтоб он взял меня за ремень и держал, не в коем случае не отпускал.

Сергій Святнюк, старший оперуповноважений Деснянського УП ГУНП у м. Києві:
Я з дітьми спустився вниз, потім знову почав підніматися.

У полоні диму опинилися матір із 5 дітьми. Поліцейським допоміг один із жителів будинку – вони втрьох із рук у руки передавали дітей. Крізь густий дим продиралися, прикривши обличчя шапками та одягом собі та дітям. Андрію довелося повертатися в палаючий дім тричі.

Андрій Ахременко, оперуповноважений Деснянського УП ГУНП у м. Києві:
В квартире осталась женщина и самый маленький ребенок. Вывел этих детей, я передал их своему коллеге Сергею, и опять вернулся назад.

Мати, вже за кілька днів зустрівшись із рятувальниками, сліз не стримує. Згадує, палаюча під ними квартира – їдкий дим і неможливість самотужки вивести всіх дітей одразу – змусили жінку панікувати.
Таміла Муравська, постраждала:

Начала паника у нас быть, мы не знали, что нам одевать, одеваться или просто накинуть одеяла, чтобы их вывести. Но спасибо ребятам, что они знали, что в такой панике делать. Они взяли одеяла и накинули на 2 малых, и вынесли в первую очередь двух малых.
Випадкові рятувальники стали своєрідними хрещеними одразу для 5 дітей: однорічної Ані, дворічного Давида, трирічного Андрія, восьмирічного Богдана та чотирнадцятирічного Петра.

Залишити відповідь