Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Київська родина зберігала наркотики у трилітрових банках

Прибутковий, але незаконний родинний бізнес. Такої консервації чоловіки заготували на кілька мільйонів гривень, як стало відомо Вісті Ньюс. Поліція припускає, що готувалася масштабна партія для продажу. Та про канали збуту поліції вони не розповідають.

Наркотики батько та син вирощували на продаж.

Андрій Крищенко, начальник ГУНП в м. Київ:

Наркотичні засоби були в їхньому помешканні, у квартирі. частина з них була розфасована. тому в нас є всі підстави вважати, що вони займались збутом наркотичних засобів.

Під час перевірки оперативної інформації їхній будинок обшукали

Андрій Крищенко, начальник ГУНП в м. Київ:

Було вилучено майже 20 кілограмів наркотичної речовини марихуана. Це було вилучено у батька та сина. Сімейний бізнес.

Крім цього, поліція вилучила ще й ваги. Увесь “товар” був розфасований у пакети. Тож є ймовірність, що родина планувала масштабний збут марихуани. А за даними чорного ринку така кількість наркотиків коштує близько 4 мільйонів гривень. Зараз чоловіки перебувають під вартою. Їх звинувачують у виробленні та розповсюдженні наркотиків. За це їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років. Поліція встановлює покупців чоловіків та їхніх поплічників. Триває слідство.

ФОТО kiev.segodnya.ua

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023