Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Київщина: чоловік у розпалі сварки вбив дружину

У розпалі сварки киянин побив жінку, слідству розповів, що тільки на ранок знайшов її мертвою. Раніше судимий чоловік своєї провини не відкидав. Наразі він активно співпрацює зі слідством.

Першим тіло киянки виявив гуртожитський сусід. Її вбивцю затримали одразу. Підозрюють у злочині цивільного чоловіка загиблої, як дізнались Вісті Ньюс.

Між ним та його цивільною дружиною виник словесний конфлікт, у розпалі якого він вдарив декілька разів в обличчя своєї жінки кулаком. Після чого вона впала на підлогу. Далі – чоловік спокійно пішов спати. Що накоїв – усвідомив лише наступного ранку.

Затриманий:

– Ударили?

– Да.

– Чем ударили? Рукой?

– Рукой.

– Сколько раз ударили?

– Раза три или четыре.

Киянина звинувачують у скоєні умисного вбивства. Санкція статті передбачає покарання у вигляді ув’язнення на строк від семи до п’ятнадцяти років.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023