Київ: жорстоке вбивство шокувало

У столиці розслідують жорстоке вбивство. Кілька днів киянин не відповідав на дзвінки, як стало відомо Вісті Ньюс. Тож родичі вирішили навідатися в гості. Побачене у квартирі їх шокувало – у кімнаті на підлозі знайшли родича мертвим. Подробиці у відео.

Першою про трагедію дізналася колишня дружина киянина, адже саме вона знайшла мертвого чоловіка в одній зі столичних квартир.

Оксана Ліщук, старший інспектор Оболонського УП ГУНП у м. Києві
Вона розповіла, що вирішила навідатися до нього, тому що протягом кількох днів не змогла до нього додзвонитися, тож до квартири вона прийшла разом зі своєю свекрухою, яка також не змогла зв’язатися зі своїм сином.

На місці криміналісти встановили, що чоловік був зв’язаний дротами та липкою стрічкою. На тілі були чисельні сліди побиття. Речі у квартирі 45-річного киянина були розкидані. Крім цього, за словами дружини, з квартири зник телевізор. На шиї ж загиблого не було золотого ланцюжка. Попередня версія поліції – спроба пограбування. На разі триває слідство. Поліція встановлює час загибелі чоловіка, також займається пошуком можливих свідків та допитом сусідів.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.