Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Київ: Викрав автівку, а за декілька годин опинився у кайданках

У ході пошуків поліція м. Київ встановила – це вже не перша крадіжка угонщика, як стало відомо Вісті Ньюс.  Власне, свою провину він навіть не відкидає. Майже покроково розповідає, як діяв щоразу.
До поліції зателефонував 28-річний киянин – просто на його очах викрадають його ж автівку. На місце негайно виїхали правоохоронці. Та при виді стражів правопорядку угонщик втік. Вже за кілька годин його затримали.


Владислав Іщенко, начальник Подільського УП ГУНП у м. Києві:
По прибуттю на місце нами було виявлено ряд схожих, аналогічних злочинів. Транспортні засоби, які мають вік 15 і більше років, довго не експлуатуються почали викрадати. Пізніше в ході проведення розшукових заходів, спрямованих на встановлення особи, що скоює злочини, нами було виявлено відеоматеріали, проведено ряд розшукових заходи і встановлено і затримано раніше засуджену особу.
Затриманим виявився 26-річний киянин. На слідчому експерименті чоловік у деталях описав події тієї ночі.
Затриманий:
Автомобиль находился вот здесь на горке, вот. Подошел к автомобилю данной марки. Я достал из кармана ключи, ранее взяв их из дома, подошел к водительской двери, сел в салон автомобиля, вставил ключ в замок зажигания, провернув замок зажигания, но автомобиль не завелся, я, чтобы не будить хозяина скатился на данном автомобиле вниз.

Чоловікові присудили покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023