Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Київ: У колекторі знайшли тіло підлітка

Жахлива знахідка. У київському колекторі знайшли тіло чоловіка. Кілька днів загиблого вважали зниклим безвісти та розшукували, як стало відомо Вісті Ньюс. Аж поки правоохоронці не знайшли компанію жертви. Ті вже і повідомили – трапилося нещастя.

Про те, що підліток вже кілька тижнів не повертається додому правоохоронцям повідомив його батько.

Олександр Бугай, начальник сектору ювенальної превенції Деснянського УП:
Виявилось, що батько самостійно виховує сина, так як мати померла. Хлопець навчався в одному з училищ Києва.

На питання, чому не почав бити на сполох раніше, батько розповів – син часто лишався на ніч у друзів. Проте завжди виходив на зв’язок. Київські поліцейські знайшли товаришів 16-річного зниклого підлітка.

Олександр Бугай, начальник сектору ювенальної превенції Деснянського УП:
Вони разом гуляли на озері біля комунікаційної труби. Наш неповнолітній сидів на комунікаційній трубі. Після чого випадково впав, і потоком води його затягло до колектора.

Того ж дня криміналісти знайшли у вказаному колекторі мертвого підлітка. Слідів побиття на тілі не було. На остаточну причину смерті вкаже лише експертиза. Триває слідство.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023