Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Київ: Місцевий житель вбив іноземця

Киянин вбив іноземця. Людину з пробитою головою на одній із вулиць столиці перехожі знайшли у жовтні. Вони ж і викликали медиків, як стало відомо Вісті Ньюс.  Лікарі лише констатували смерть. У рюкзаку загиблого правоохоронці знайшли паспорт громадянина іншої країни. Цікаво, що в українській базі гість не був зареєстрований. Наступного дня слідчі затримали й підозрюваного – ним виявився місцевий житель. З показів встановили, усе почалося з прохання дати сигарету. Відмова спричинила конфлікт. Мирно вирішити його не вдалося.


Затриманий:
– Я обратился. Даже слова помню: “Уважаемый, а не будет ли у вас сигареты?”. В ответ я услышал нецензурную брань. И я его тоже ударил. После чего. Ну, не знаю. Это в припадке, я не знаю, или в злости. Не знаю, как это там называется. У меня помутнение. Увидел где-то не знаю. Где-то в этой области лежал кусок бордюра.
Мар’яна Брацюк, ст. інспектор Солом’янського УП ГУНП у м. Києві:
Чоловіку оголошено підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого статтею 115 – це умисне вбивство Кримінального кодексу України. Йому загрожує до 15-ти років позбавлення волі.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023