Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Київ: лікаря утримували бранкою у підвалі

Жінку викрали заради викупу – вимагали від сім’ї 100 тисяч доларів. Наразі злочинці затримані. Цікаво, що, кидаючи киянку в багажник авто, вони навіть прізвища своєї жертви вони не знали. Подробиці цієї справи стали відомо Вісті Ньюс.

У підвалі одного з цих гаражів і знайшли викрадену жінку. 62-річна киянка провела в полоні тиждень. Її викрали з дачі, кинувши у її ж автівку. Потім бранку пересадили в іншу машину, лишивши її авто в місті.

Заручниця:

-Вони мене кинули в машину, натягнули на голову шапку. Все.

-Ви постійно знаходилися скуті?

-Так, я була скута.

Оперативники показали умови, в яких перебувала заручниця. Їй постелили на підлозі, час від часу приносили їжу, а єдиною з ким вона спілкувалася була жінка – поплічник викрадачів. Усі вони ховали обличчя та навіть не розмовляли, щоб опісля їхні голоси не впізнали. На злочин пішли заради викупу, а бажану суму озвучили зятю жертви.

Заручниця:

– Коли в лісі мене тоді викинули, я говорю, що хочете, що потрібно? Деньги. Коли мене викрали, вони… Коли я сопротивлялась, вони мене в отместку начали головою отак бити. І скоріше в мене було сотрясение, бо в мене отекли очі.

Затримана:

– Хотели получить 100 тысяч долларов.
Від кого?
– От родственников.

Цікаво, що прізвище обраної жінки дізналися в неї самої вже після викрадення. Злочинці спокусилися на доволі середні статки київської лікарки.

Затримана:

Смотрели, следили, увидели, что квартира в центре, машина, дача, к ней приезжают родственники на машинах. Ну, и решили таким образом выкрасть ее с дачи.

Викрадена весь час думала, що її вб’ють. Зараз жінка вже знаходиться вдома. Поліція ж затримала кримінальний дует.

Дмитро Ценов, начальник ГУНП в Київській області:

Двоє громадян, один із яких мешканець Київської області родом із Луганщини та громадянка теж мешканка Київського регіону.

Затриманим мають обрати запобіжний захід, їх звинувачують у викраденні людини.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023