Київ: Іноземці кілька років грабували українців

Іноземці кілька років грабували українців. Затримали нападників після чергової оборудки. Останньою у злочинній кар’єрі банди стало київське подружжя, як з’ясували Вісті Ньюс.

Днями до київської поліції звернулася подружня пара – вони стали жертвами грабіжників. Родина збиралася купувати авто. Та ось тільки на порозі салону на них напали.

Андрій Крищенко начальник ГУНП в м. Київ:

4 чоловіка на легковому автомобілі, погрожуючи вогнепальною зброєю, потерпілому та його жінці, застосовуючи фізичну силу, забрали сумку з грошовими коштами.

Нападники були на “Мазді”, поїхали в бік Троєщини. Негайно у місті оголосили план-перехоплення. Вже за годину підозрюваних затримали на околиці Деснянського району. Грабіжниками виявилися іноземці. У такий спосіб чоловіки промишляли вже тривалий час. Сорокарічний організатор банди у розшуку перебуває з 2014 року.

Андрій Крищенко начальник ГУНП в м. Київ:

У ході огляду всіх місць, де вони могли бути, їх місць проживання було вилучено 6 одиниць вогнепальної зброї, вона проходить експертизи. Було вилучено різні застосування для скоєння пограбувань, для зупинки автомобілів, було вилучено верхній одяг, в якому вони скоювали грабежі і розбійні напади.

Проти зловмисників порушили кримінальне провадження за статтею “розбій”. За попередніми даними, на їхньому рахунку щонайменше 10 пограбувань. Триває слідство.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

bigmir)net TOP 100