Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Киянин прикував до батареї свого квартиранта за крадіжку

У Києві, чоловік у такий спосіб покарав квартиронаймача за ніби-то скоєну тим крадіжку, як стало відомо Вісті Ньюс. 59-річний власник житла був переконаний, що з оселі зникли ювелірні прикраси й звинуватив у цьому орендаря. Бранця довелося звільняти поліції. Чоловіка знайшли та випустили з полону на вулиці Дорогожицькій, це Шевченківський район столиці. Емоційний власник квартири та кайданків звинувачується за статтею Кримінального кодексу, це незаконне позбавлення волі. Також справа відкрити й щодо крадіжки. За обома подіями проводиться розслідування.

Анна Зубрєва, старший інспектор Шевченківського УП ГУНП у м. Києві
Дізнавшись про викрадення речі, прикрив квартиранта у квартирі, а згодом, як з’ясувалося, прикував його наручниками до батареї. Чоловік одразу ж зателефонував своїй дружині та повідомив, що його незаконно утримують і попросив викликати поліцію.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023