Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Киянин після ворожіння залишився без прикраси

У Києві чоловік вийшов за продуктами, а натомість залишився без прикраси. Киянина обікрали просто серед білого дня, як стало відомо Вісті Ньюс. Цікаво, що підозрюють у злочині двох жінок. Зловмисниці “замилили” хлопцеві очі. Та під приводом “поворожити”, стягнули з руки золотий перстень. Сам потерпілий говорить, що, як це відбулося, взагалі не зрозумів. Тож припускає – його загіпнотизували. Єдине, що запам’ятав – обличчя крадійок. Затримали жінок по гарячих слідах. Золоту прикрасу вилучили та повернули власникові. Проти жінок же відкрили кримінальне провадження за статтею про шахрайство. У свою чергу поліція закликає киян бути пильними та уникати будь-яких контактів з людьми, що підходять до вас “поворожити”. А про підозрілих осіб обов’язково повідомляти на спецлінію “102”.

Анна Зубрєва, старший інспектор Шевченківського УП ГУНП у м. Києві:
У той час повз потерпілого проходив поліцейський, який звернув на чоловіка увагу, так як він перебував у безпорадному стані. Як з’ясувалося у бесіді з чоловіком, потерпілий повідомив, що його ошукали та забрали золоту прикрасу. Потерпілий надав точний опис зловмисниць. Їх було затримано за дві зупинки від місця скоєння злочину. 

Потерпілий:

В момент данной ситуации я находился на улице Артема. Я шел в магазин и ко мне подошла женщина. Она попросила у меня денег мелких любых. После того, как я ей отказал и далее у нас завязался диалог. Она начала мне рассказывать о детях, о будущем, о семье, обо всем на свете. Потом опять же потребовала денег. В чем я отказал. Ко мне подошла другая женщина. Ее соучастница. Или не знаю как сказать и они начали разговаривать со мной уже вдвоем.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023