Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Кияни продавали з-під прилавка фальсифіковане спиртне

Кияни продавали фальсифіковане спиртне. Чоловіки з-під прилавка торгували безакцизною алкогольною продукцією, як з’ясували Вісті Ньюс. Дозволу на продаж правоохоронцям показати не змогли. Поліція наголошує – вживання такого алкоголю може не лише зашкодити вашому здоров’ю, а й взагалі призвести до летальних наслідків.

Ось так виглядає пункт продажу дешевого і небезпечного спиртного. Про торгівлю алкоголем з-під поли столичні правоохоронці дізналися під час перевірки оперативної інформації.

Тетяна Іванюсь, інспектор Подільського УП ГУНП у м. Києві:

Вилучили близько 450 літрів сурогатного алкоголю, який зберігався у пластикових пляшках, а також який продавали з-під столу. Вилучено також близько 350 пляшок алкоголю з ознаками підробки. Вилучене направлено на експертизу, а осіб причетних до правопорушення доставили до поліції.

Проти продавців поліція порушила кримінальне провадження за статтею про незаконне виготовлення, транспортування та збут підакцизних виробів. Наразі слідчі встановлюють походження алкоголю. Триває слідство. Аби убезпечити киян від негативних наслідків вживання фальсифікованого алкоголю, столичні правоохоронці продовжать рейди-перевірки точок продажу спиртних напоїв.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023