Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Kharkiv Fashion 2018: Модна подія захопила Харків

Модна подія Kharkiv Fashion 2018 захопила Харків на 3 дні, як стало відомо Вісті Ньюс. Оригінальні покази, унікальні моделі, відомі дизайнери та початківці світу моди – усе це на одному подіумі. Особливістю Kharkiv Fashion став бізнес-форум, на якому виробники легкої промисловості, митці та дружні галузі фірми підписали меморандум.

Наймодніша подія в Харкові. Kharkiv Fashion 2018 відкрила унікальна для України подія – дефіле волонтерів.
Kharkiv Fashion проходив протягом 3-х днів і з’єднав у собі кілька подій і напрямків. По-перше, Kharkiv Fashion Business Days. Форум став майданчиком для напрацювання нових ідей, стратегій розвитку та виробництва, відкриття ринків.

Тетяна Ізовіт, Президент Української асоціації підприємств легкої промисловості:

Всем украинским производителям необходимо объединяться, владеть, в первую очередь информацией, быть более публичными.

Самое главное – это вопрос вот этой коллаборации и объединения усилий всех, и показывать, что, действительно, легкая промышленность, мода украинская, они есть. И необходимо вот так идти, конкретный пример.

І ще кілька вперше відбулося в межах і завдяки Kharkiv Fashion. Дві інклюзивні колекції дизайнерів презентували особливі моделі. Одна за мотивами української витинанки Катерини Явроцької.

Громадські діячки, бізнесвумен, мами та відомі спортсменки – для всіх досвід моделей перший і хвилюючий. Серед тих, хто представляє колекції весільних суконь – Анна Пашкова, паралімпійка, срібна чемпіонка Європи з фехтування на візках.

Анна Пашкова, паралімпійка, срібна чемпіонка Європи з фехтування на візках:

Ощущения безумно классные, впервые в таком шикарном дизайнерском наряде. Эмоции очень положительные, все очень нравится. Примерок было несколько, девочки-дизайнеры ко мне приходили специально, специально под меня шили этот наряд. Я считаю, что все очень получилось.

Усі моделі-наречені отримали свої сукні в подарунок.

Kharkiv Fashion відвідали сотні гостей. Відбулася демонстрація можливостей харківського та загалом українського легпрому через покази відомих українських дизайнерів, торгових марок. Це мистецтво, якого, наголошують організатори проекту, має бути більше.

Костянтин Пономарьов, дизайнер, креативний директор Kharkiv Fashion:

Мы никого не отбирали, никого не отсеивали. Всякое творчество священно. Все художники, все торговые марки, которые хотят себя показать на этой площадке, они себя покажут.

Любой дизайнер вам скажет, чем больше показов, чем больше возможностей представить себя публике, тем лучше. Если появится, я не знаю, Мерефа-фешн, Изюм-фешн, Харьков это будет только приветствовать.

Виробник має бути більш публічним. Тоді про українського дизайнера та виробника знатимуть, і Kharkiv Fashion у цьому саме допомагає.

Вікторія Грецька-Миргородська, начальник управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міськради:

Носить харьковское – модно. И город Харьков будет презентовать себя во вне максимально. Я видела стенд, на котором представлены вещи, блузки, в частности, платья, в которых есть харьковские принты, например, Зеркальная струя, Госпром. Это уже проявление того, что город начинает оживать в красках, таком интересном проявлении дизайна, одежды.

У межах проекту команда «Kharkiv Fashion Business Days 2018» та Харківський кластер дизайну і легкої промисловості підписали меморандуми про співпрацю з дружніми організаціями.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023